ליאור שיינפלד, 052-5344011

 

lior.therapy@gmail.com

כיום מטפל במבוגרים.ות בקליניקה פרטית בתל אביב ובהררית בתחומים שונים- קשיים ביחסים בינאישיים, התמודדות עם משברי החיים, דיכאון, חרדות, אובדן ואבל, משברים אקוטיים, בעיות בזוגיות, קשיים סביב ההורות, בעיות ביצירת קשרים, התמודדות עם טראומות, עיבוד חוויות עם חומרים משני תודעה, ריכוך ביקורת עצמית ושיפוטיות ועוד.

בשנים האחרונות עבדתי בכפר איזון עם צעירים בגילאי 20-40 שעברו משברים נפשיים בעקבות שימוש בחומרים ומתמודדים עם התמכרות. בעבר טיפלתי במחלקה סגורה במרכז הרפואי לבריאות הנפש לב השרון עם מטופלים אשר היו במצב משברי אקוטי ונזקקו לאשפוז פסיכיאטרי, בסטודנטים בשירות הפסיכולוגי לסטודנט באוניברסיטת בן גוריון בנגב, במרפאה לבריאות הנפש בחולון, במחלקה סגורה במרכז לבריאות הנפש בב"ש ובבני נוער בפנימיות. כמו כן, ליוותי אנשים בתהליכי גמילה מעישון באופן פרטני וקבוצתי.

דרכי המקצועית

מ.ר בפנקס הפסיכולוגים 27-116618. מספר מומחה 27-35337.

B.A במדעי ההתנהגות - אוניברסיטת בן גוריון בנגב

M.A בפסיכולוגיה קלינית - המכללה האקדמית ת"א-יפו

קורס גמילה מעישון - מכבי שירותי בריאות

קורס שלב 1 פסיכותרפיה ממוקדת רגש (E.F.T-emotion focus therapy) 

קורס מורי M.B.S.R (מיינדפולנס להפחתת חרדה)

MDMA Assisted Psychotherapy for P.T.S.D patients- M.A.P.S

השכלה
מהו טיפול בעיניי?

טיפול הינו תהליך המתהווה באינטראקציה תמידית בין הפונה, סיבת הפנייה, זמן הפנייה, המטפל ועוד משתנים רבים.

אני מאמין שמפגש עם כל אחד ואחת, על מורכבותו וייחודיותו, דורש אופקים רחבים וזויות התבוננות שונות.

הטיפול אותו אני מציע מושפע בעיקר מתפיסת העולם הפסיכודינמית של נפש האדם (ראו טיפול פסיכודינמי) ומשלב רעיונות מטיפול ממוקד רגש (ראו טיפול ממוקד רגש) מתוך אמונה שמגע ישיר עם החוויה הרגשית מהווה גורם מרפא ובעל עוצמה.  בנוסף, אני משלב בטיפול את תפיסת עולמי השואבת השראה מרעיונות רוחניים ובעיקר מהפילוסופיה הבודהיסטית ומנסה להכניס לטיפול הן את המרחב הגופני והן ערכים של קשיבות, חמלה, נחישות, רכות וקבלה (ראו מיינדפולנס, טיפול והפילוסופיה הבודהיסטית).
התהליך הטיפולי, במידה והתנאים מאפשרים זאת, יכול להתפתח ולהיות מרחב חקירה משותף אשר משנה את הדרך שבה האדם חווה את עצמו ואת העולם מסביבו ומאפשר לאדם להגשים בצורה מלאה ואותנטית את הייחודיות שקיימת בו.